با بیت کوین سفر کن!!!

همکاری هومسا و بیت راه

امروز شاهد یک تراکنش مالی جذاب هستیم، یک نقطه عطف برای تحول در صنعت گردشگری؛ جایی که سفر و درگاه پرداخت رمز ارزها همدیگر را ملاقات می‌کنند! بر این امر مفتخریم که برای اولین بار در ایران، هومسا توانسته به موازات کسب و کارهای نوین دنیا گام بردارد و رزرو اقامتگاه‌های خود را با درگاه پرداخت رمز ارز «بیت راه» گره بزند تا دریچه‌ای نو به سوی توسعه تکنولوژی سفر بگشاید. بنابراین شما در هر جای دنیا که باشید، برای سفر به ایران و رزرو اقامتگاه خود می‌توانید تنها با چند کلیلک ساده و پرداخت امن رمزارز، به هدف خود برسید.

بیت راه؛ شبکه و درگاه پرداخت ارز دیجیتال

در راستای معاملات مبتنی بر ارز دیجیتال یا همان رمز ارزهای مختلف، درگاه های پرداخت نیز وارد بازار شدند و داد و ستدهای قرن بیستم، رنگ مدرنیته به خود گرفتند. بیت راه یک درگاه ایرانی و معتبر پرداخت ارز دیجیتال است که در راستای تسهیل مبادلات مالی تجارت‌های آفلاین و آنلاین داخلی و بین المللی عمل می‌نماید.

کد تخفیف!!

برای کسانی که از درگاه بیت راه اقدام به رزرو می‌نمایند، ۱۰٪ تخفیف ویژه در نظر گرفته شده که هدیه تیم هومسا به پاس همکاری شما در این مسیر خواهد بود. کافیست در زمان رزرو، کد تخفیف hms10bitrah وارد نمایید تا تخفیف بر قیمت نهایی اعمال شود.

ارزهای دیجیتال قابل استفاده

تِتِر tether

اِتر Ethereum

بیت کوین bitcoin

همین حالا وارد سایت هومسا شوید و اقامتگاه دلخواهتون رو رزرو کنید